Изборник
| Boja | Bež |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bež
Prečnik glave : 13/16mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 18,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 85849 3B000
Kataloški broj 20922
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Genesis, H1, i30, Matrix, Sonata kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu




