Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86825 26000
Kataloški broj 20926
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu




