Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 31,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Prečnik tiple : 9,8mm
Ukupna dužina : 31mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86590 3500
Kataloški broj 20931
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5107,00 рсд Dodaj u korpu




