Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi |
| Dimenzije rupe | 7,5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 7*10,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 7*10,5mm
Prečnik tiple : 7,5*8mm
Ukupna dužina : 16,2mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 90666-SDA-001
Mitsubishi Nr.: MQ907568
Kataloški broj 21069
Повезани производи
-
Ford
Ford, Honda Civic, Mercedes kopče za podkrila i masku branika
Оцењено са 0 од 5205,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5200,00 рсд Dodaj u korpu




