Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 25,2*29,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 25,2*29,7mm
Za rupu : 8,2mm
Visina : 16,8mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: –
Kataloški broj 15958
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





