Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,8*30,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : boja
Prečnik glave : 17,8*30,8mm
Za rupu : 9,5mm
Visina : 19mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51132251394
Kataloški broj 15954
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu





