Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Univerzalne, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 6.5mm
Ukupna dužina : 10,6mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: 51481938725
Kataloški broj 15926
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu





