Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,5*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,5*32mm
Za rupu : 5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51718184574
Kataloški broj 15112
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




