Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8,5*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8,5*14mm
Prečnik osovine : 5*8mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51711496621
Kataloški broj 15096
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




