Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 20*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 20*32mm
Prečnik osovine : 11mm
Ukupna dužina : 25,3mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51777891250
Kataloški broj 19644
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu




