Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 699645
Kataloški broj 15612
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





