Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 8*15mm
Osovina : 10mm
Ukupna dužina : 15,5mm
Kom / pak : 25
Peugeot šifra : 856534
Kataloški broj 15933
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 590,00 рсдОригинална цена је била: 90,00 рсд.68,00 рсдТренутна цена је: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu





