Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 4,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 6,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 4mm
Ukupna dužina : 6,2mm
Kom / pak : 10
Citroen Nr.: 6986A8
Kataloški broj 15016
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu




