Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 17*20mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 28*30mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 28*30mm
Za rupu : 17*20mm
Visina : 16mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W709688S300
Kataloški broj 19323
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




