Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: A6389840061, A6389841661
Renault Nr.: 7703077356
Kataloški broj 15478
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Оцењено са 0 од 5122,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu





