Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Lexus, Mitsubishi, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi za 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 13,5mm
Kom/pak : 25
Honda Nr.: 91512-SX0-003
Mitsubishi Nr.: MU000319
Toyota Nr.: 90467-08217
Kataloški broj 16049
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5200,00 рсд Dodaj u korpu





