Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 7*7mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17mm
Prečnik osovine : 7*7mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 10
Honda Nr.: 91508-SR3-000
Kataloški broj 16028
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Suzuki žabice za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5200,00 рсд Dodaj u korpu




