Изборник
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 16,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 82315-38000
Kataloški broj 15460
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu




