Изборник
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 14mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 19,2mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 07146962771
Kataloški broj 15089
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




