Изборник
“Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Volvo nitna za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Volvo S60, S80, V70, XC60, XC70, XC90 kopče za fiksiranje obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51417325082
Kataloški broj 24748
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




