Изборник
„Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Suzuki Ignis, Swift, Wagon R+ navrtka zadnje glavčine“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Hyundai, Kia kopče za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Peugeot kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes W124 kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW žabice za fiksiranje obloge karoserije“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 17*20mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 28*30mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 28*30mm
Za rupu : 17*20mm
Visina : 16mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W709688S300
Kataloški broj 19323
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Ford univerzalne čepovi za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




