Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Renault Laguna kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W714231S300, 1571079
Land Rover Nr.: LR013135
Kataloški broj 21293
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Ford univerzalne čepovi za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu




