Изборник
„Audi, Skoda, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Mazda |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 19,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,4mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 9,2mm
Kom / pak : 25
Ford Nr.: F22Z-16774-A
Mazda Nr.: G030-68-885B-38
Kataloški broj 16021
Повезани производи
-
Mazda
Mazda, Nissan, Subaru kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu





