Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chrysler, Ford, GM auto žabice za plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
„Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 86825 26000
Kataloški broj 20926
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Genesis, H1, i30, Matrix, Sonata kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu




