Изборник
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Nosaci i delovi fara |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 17mm
Za rupu : 5,9mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
Hyundai, Kia Nr.: 92485 2H000
Kataloški broj 29665
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Elantra, Sonata univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu




