Изборник
„BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 11,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13/17,5mm
Prečnik tiple : 11mm
Ukupna dužina : 18,5mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 82315 2P000
Kataloški broj 20925
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Sonata – Kia Optima, Sorrento tiple za ukrasne lajsne za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




