Изборник
„Škoda Fabia (1999-2007) set za reparaturu podizača stakla“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6*8mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 8,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8*10mm
Za rupu : 6*8mm
Ukupna dužina : 8,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3C0837975
Kataloški broj 24209
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




