| Boja | Bež |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bež
Prečnik glave : 13/16mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 18,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 85849 3B000
Kataloški broj 20922
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5117,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




