| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12*13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 12*13,5mm
Prečnik tiple : 9,5mm
Ukupna dužina : 16,3mm
Kom/pak : 10
Hyundai Nr.: 85815 24100, 85818 37000
Kataloški broj 20933
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Elantra, Sonata univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Rated 0 out of 570,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




