| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Opel, Renault, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
186090
Categories Audi - Seat - Volkswagen, Chevrolet - Daewoo - Opel, Renault - Dacia
Tag 186090
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 17,7mm
Prečnik tiple : 3,9*11,2mm
Ukupna dužina : 14,9mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 4501572
Dacia, Renault Nr.: 8200110307, 7703077457
Volkswagen Nr.: 251867299
Kataloški broj 21736
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




