“Gumeni čepovi za karoserije za rupu 38mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*12mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8x10mm
Prečnik osovine : 8x12mm
Ukupna dužina : 11,2mm
Kom / pak : 10
Land Rover Nr.: BP4L-51-SJ3
Kataloški broj 25845
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mini, Land Rover žabice za fiksiranje blatobrana
Rated 0 out of 5115,00 рсд Dodaj u korpu -
Land Rover
Land Rover žabice za fiksiranje ukrasne obloge na A stubu
Rated 0 out of 5180,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu




