„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 7,8*9,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: DYC500020
Kataloški broj 21286
Related products
-
Ford
Ford, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira (za tiplu 188244 )
Rated 0 out of 564,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalni prahobran za luftirke kočnice
Rated 0 out of 560,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Land Rover, Volvo žabice za fikiranje tapacirunga i unutrašnje obloge
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu




