| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,2*8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm, 16,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16,2mm
Prečnik osovine : 8,2*8,2mm
Ukupna dužina : 12,5mm
Kom / pak : 10
Hyundai, Kia Nr.: 86848 C8000
Kataloški broj 30657
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Genesis, H1, i30, Matrix, Sonata kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 589,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




