| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8,5*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8,5*14mm
Prečnik osovine : 5*8mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51711496621
Kataloški broj 15096
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




