| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 36,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 24,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 36,4mm
Prečnik osovine : 10,5mm
Ukupna dužina : 24mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077435
Kataloški broj 16225
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Dacia Logan, Sandero, Renault Laguna kopče za fiksiranje izolaciju haube
Rated 0 out of 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu





