| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 15,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,3mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 13,6mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR288150
Subaru Nr.: 909130013
Kataloški broj 16188
Related products
-
Nissan
Nissan, Subaru, Suzuki žabice za fiksiranje unutrašnjih obloga
Rated 0 out of 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Mitsubishi
Mitsubishi, Subaru, Toyota žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




