| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Audi |
| Dimenzije rupe | 7*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 25*34,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 25*34,4mm
Prečnik osovine : 6,7*10,8mm
Ukupna dužina : 10,5mm
Kom/pak : 10
Audi Nr.: 4A0853825C
Kataloški broj 16447
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu





