„Opel Crossland kopče za fiksiranje ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat Bravo, Stilo žabice za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 14*31,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 14*31,5mm
Za rupu : 5mm
Ukupna dužina : 12,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51717006757
Kataloški broj 15090
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu




