Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,2mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 54,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17mm
Za rupu : 6,2mm
Ukupna dužina : 54,3mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 07142151750
Kataloški broj 15562
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu





