Изборник
„Mazda kopče za tapacirunge i unitrašnje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda, Mazda žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Prečnik osovine : 4,6mm
Ukupna dužina : 12,3mm
Kom / pak : 10
Ford Nr.: 1382744
Kataloški broj 30647
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Ford univerzalne čepovi za obloge u vozilima
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




